Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Klasická kolekcia - 410 SK (50ml)


FM 43
Pre niektorých mužov neplatí zákon gravitácie. Môžete sa stať jedným z nich vďaka dynamickej, osviežujúcej kompozícii, ktorá vás obdarí nadpozemskou slobodou. Vonné tóny: kardamón, ružové korenie, mandarínka, koriander, jalovec, frézia, drevo jacaranda, kakao, drevo amiris.
FM 52
Čistá a osviežujúca aróma, symbol súčasného muža, odolného voči sezónnym módam a verného klasickému štýlu. Táto orientálna vôňa vďačí za svoju neopakovateľnosť tónom cédrového dreva, jablone, ako aj bergamotky a za zmyselnosť – škorici a korenistému klinčeku.
FM 54
Vizitka muža ovanutého hmlou tajomstva. Nikto nevie, odkiaľ prichádza a kam smeruje. Necháva za sebou vždy dobrý dojem a… príjemnú arómu, v ktorej sa dájú rozoznať zelené tóny bergamotky, vybraných bylín mäty, šalvie, borovice ako aj jazmínu, levandule, cédru, dubového machu a santalového dreva.

FM 56
So vzrušením na tvári sledujete boxerské zápasy, a kei Vás nikto nevidí, roníte slzy nad tragickou láskou Rómea a Júlie? Skvele. Naša chypré kompozícia, obsahujúca zemolez, výťažok zo santalového dreva, kvapky živice, ako aj céder, slúži totiž k vyjadreniu najkontrastnejších emócií.

FM 57
Návrh pre rytierov XXI storočia: sebavedomých, šľachetných a starostlivých. Citrusová kompozícia, ktorej moc zobudí spiacu princeznú a spôsobí, že Vaše najtajnejšie sny sa naplnia. Vonné tóny: slivka, jablko, grep, škorica, kardamón, korenie ako aj jamajský rum a santalové drevo.

FM 60
Nezvyčajne vzrušujúca vôňa, plná tepla a očarujúcej charizmy. Venujeme ju modernému a vášnivému mužovi, s bohatým vnútrom a zmyslom pre krásu. Vonné tóny: pomaranč, mäta, zázvor, galanga, vetiver, mach, pižmo.

FM 61
Drevitá aróma predchnutá víziou dokonalého muža. Spojenie vonných tónov japonského Yuzu, stredozemnej šalvie, vetiveru, cédrového dreva, guaiacum, santalového dreva, kardamónu a pižma spôsobia, že je dynamická a súčasne veľmi zmyselná.

FM 64
Ženy Vás budú zbožzńovať. Stačí im len dať vhodnú zámienku. Početné pozorovania dokazujú, že najvhodnejšou zámienkou je elegantné i zmyselné, orientálne spojenie cédrového dreva a guaiacum, mandarínky, anízu, rozmarínu, pižma, bôbu tonka ako aj kvetov olivového stromu.

FM 65
Z listu Jamesa Bonda pre Q: „Drahý Q. Misia sa podarila. Ďakujem za dve rýchlostrelné ceruzky a hodinky s laserom. Parfum,
ktorý si mi poslal, mi dodávali sebaistotu počas akcie. Orientálne, veľmi mužné, fascinujúce a zmyselné – aspoň tak tvrdili ženy, ktorým som mal to potešenie (a ešte aké!) prísť s pomocou”. Vonné tóny: tabak, med, santalové drevo, vetiver, pižmo.

FM 66
Výrazná a silná vôňa určená pre mužov, ktorí s vášňou a zaangažovaním realizujú svoje ambiciózne ciele. Vonné tóny: káva, limetka, kardamón, levanduľa, pačula, čínsky cédr a ambra. Skupina: orientálno-ambrová.

FM 68
rafinovanej irónie a pohody. Povzbudzujúca, energetizujúca kompozícia, ktorá vyjadruje esenciu mužnosti. Vďaka tónom cédrového a santalového dreva, levandule, tabaku, bergamotky, ako aj citróna i pomaranča.

FM 70
Elegantná a zrelá vôňa, ktorá poukazuje na sebavedomých mužov. Kompozíciu s neobyčajne šľachetnou a zrelou arómou tvoria výnimočné zložky ovocia (mandarínky a jablka), výťažky z aromatickej vanilky, fialky a charakteristické tóny ambry. Skupina: orientálno-ambrová

FM 76
V živote sú len pekné chvíle...“ Chceš aby boli stále? Slobodný, mladistvý a nado všetko túžiaci po voľnosti a nezávislosti – taká je predstava muža, pre ktorého je určená naša parfumovaná voda. Úžasný efekt je vyvolaný arómou tymiánu a rozmarínu, ktorý sa spája so sviežim citrónom a mandarínkou, a taktiež pižmom a kardamónom. Skupina: citrusovo-bergamotková.

FM 78
Na jednej strane zmyselný a tajomný, na druhej neobyčajne zrelý a príjemný. Táto vôňa je určená pre muža plného kontrastov – verného priateľa i spoločníka, a súčasne nekompromisného a rozhodného súpera. Vonné tóny: cédrové a santálové drevo, vetiver, iris, tonka, pižmo, vanilka, korenie, kardamón, zelená mandarínka a talianský citrón. Skupina: drevito-ovocná

FM 82
Hovorí sa, že protiklady sa priťahujú ...Taká je naša kompozícia: plná energetizujúceho ovocia s prídavkom ostrého čili, lahodných kvetových tónov, spojených s arómou pižma. Táto parfumovaná voda je ideálna kompozícia pre nekonvenčných mužov, ktorí nestrácajú čas. Skupina: chyprovo-drevitá

FM 83
Robíš to, čo sa ti podobá, si nezávislým, sebaistým mužom, s nezvyčajne šarmantným a zvodným spôsobom bytia? Ak áno, tak táto zmyselná kompozícia poukazuje na Teba. Vonné tóny: čajovník, bergamotka, ambér, papirus, pižmo. Skupina: chyprovo-zvieracia

FM 84m
Vznešená, čistá a svieža vôňa. Priateľ pokojného muža, ktorý si cení harmóniu a duševný pokoj. Toto nezvyčajné spojenie bergamotky, kardamónu, eerstvého ananásu, papáje, jazmínu, fialky, ruže, pižma a zeleného čaju Vám zaistí trvalý pocit ľahkosti a voľnosti.

FM 85
Vizitka elegantného muža, ktorý je sebaistý a zároveo veľmi lyrický. Drevitá sviežosť tejto vône uvoľouje nevyčerpateľné zásoby pozitívnej energie. Citeľne pridáva vitalitu, vďaka čomu je to výborný návrh na každý deň a každú dobu. Na prvý plán sa tu vysúva tón anízu, ktorý doplňajú ambra, vetiver i bergamotka.

FM 86
Internet, notebooky, počítače, GPS, nové technológie, voľný priestor, sloboda ... A do toho rozhodne nová a freestyleová vôňa stvorená pre moderného muža, ktorý smeruje za každou novinkou. Vonné tóny: cypriš, kašmír, vetiver, pižmo. Skupina: chyprovo-zvieracia

FM 87
Vyber sa na ťažkú cestu. Zmeraj sa so skutočne silným protivníkom – prírodou, ktorá pre teba pripravila nie jedno prekvapenie. Spoznaj našu rozhodnú, čistú a neobyčajne modernú vôňu, ktorú tvorí palisandrové drevo, kakao, limetka, ružový grapefruit, orchidea, korenie, pižmo, vetiver. Skupina: Drevitá-vetiver

FM 91
Zachovaj si prázdninovú náladu po celý rok! Horúce trópy, exotické ostrovy, radosť, slnko a hojnosť života ...Nezostaň len dobrodružným buričom a vyjadri sa prostredníctvom neobyčajne zmyselnej a exotickej vône zloženej z pomarančových listov, ananásu, lístkov zeleného čaju, santalového a cédrového dreva, vanilky, jantáru a pižma. Skupina: drevito-ovocná

FM 93
Citrusová, veľmi svieža a aromatická zmes. Táto vôňa Vás nikdy nezradí. Výborný návrh pre individualistu, ktorý najradšej koná samostatne a cení si extrémne vyzvania, ako aj originalitu. Vonné tóny: bergamotka, zázvor, levandula, kardamón, santalové drevo ako aj ružové drevo, brečtan, dub a olej z pomarančových kvetov.

FM 100
Vôňa pre slobodných a nezávislých mužov, vytvorená v originálnom a zároveo klasickom štýle. Vonné tóny: list brečtanu, brazílska mäta, koriander, kardamón, čierne korenie, cyprus, kašmír, červený céder, kadidlo i myrha.

FM 106
Behať, skákať, lietať, plávať! Vo voľných chvíľach sa tešiť životom sa dobývať ženy! Táto plná pozitívnej energie fascinujúca chypré aróma pre všestranne aktívneho muža spôsobí, že sila bude vždy s vami. Vonné tóny: pižmo, jazmín, kosatec, bergamotka a citrusy.

FM 107
Spomienka na šialené prázdniny pri vode, ohniská pod hviezdnym nebom a prvú chlapčenskú lásku. Túto osviežujúcu kompozíciu tvoria pižmo, céder, kardamón, levandula, melón a bergamotka. Predchne Vás radosťou zo života a optimizmom, ktorým obdaríte aj svojich najbližších.

FM 110
Inovatívna zmes súčasnej elegancie a klasického štýlu. Esencia ženských snov o ideálnom mužovi: bravúrnom dobyvateľovi a vášnivom milencovi; praktickom ochrancovi a chápavom partnerovi. A to všetko v jednom tele. V jednej vôni. Spojené sily vanilky, pižma, jantáru, kvetu pomarančovníka i konvalinky.

FM 111
Pripravte sa na výpravu do sveta mužských emócií a dojmov, kde cieľom je dobrodružstvo a cenou – sloboda. Tu srdce bije naozaj rýchlo a silno. Jedinú priepustku do tohto sveta stanoví ušľachtilá a moderná chypré kompozícia, ktorú tvoria tóny jantáru, cédru, pižma, pačuli a gerániumu.

FM 112
Rafinovaný a zmyselný taliansky štýl tejto chypré arómy podčiarkne sebaistotu a charizmu muža, ktorý sa chce vynímať v dave. Vonné tóny: pižmo, jantár, rozmarín, africké geránium, citrón, bergamotka.

FM 113
Prekvapivá chypré kompozícia nasýtená veľkou dávkou erotiky. Táto nekonvenená vôoa bola vytvorená pre mužov, ktorí berú život s prižmúrením oka a na tvári majú najčastejšie tajomný, diskrétny úsmev. Vonné tóny: vanilka, pižmo, jantár, grep, pomaranč.

FM 133
Závan čistého stredozemného vzduchu: teplý a osviežujúci, radostný a plný optimizmu. Venovaný mužom, ktorí si cenia prirodzenosť a spontánnosť. Osvedčí sa v každej geografickej šírke, v každom ročnom období. Vonné tóny: bergamotka, mandarínka a pomaranč, muškát, olej zo stoniek a listov horkého pomarančovníka ako aj morský vánok, cédrové drevo, vetiver i pižmo.

FM 134
Táto energetizujúca a svieža vôňa privádza na myseľ tropický ostrov ovievaný morským vánkom. Vznikol s myšlienkou na subtílneho muža plného hádaniek, ktorý sa vyznačuje rafinovanou chuťou a vyberaným vkusom. Jeho intuícia nikdy nesklame. Vonné tóny: hedione – extrakt z kvetu jazmínu, mandarínka, bergamotka, neroli, rozmarín, kapucínka, cédrové drevo, pačuli, biela ambra, vodné tóny.

FM 135
Sila pokoja a vnútornej harmónie. Veľmi aromatická, elegantná, intenzívna vôoa, ktorá je doplnením vizáže dokonalého muža, žijúceho v súlade s prírodou. Jeho tajomná oceánska habka hypnotizuje a zvádza ženy. Vonné tóny: mandarínka, horký pomaranč, santolina, morská tráva, minerálna ambra.

FM 136
Šťavnatá, citrusová, zmyselná vôoa. Osviežujúci návrh pre vyšportovaných a citlivých mužov, ktorí majú zmysel pre humor a s rovnakou starostlivosťou sa starajú o svoje telo aj city. Toto spojenie modernej zmyselnosti a vitality zvádza svojou unikátnou zmesou zeleného jablka, bergamotky, zeleného citróna, kardamónu i cédrového dreva.

FM 137
Táto citrusová vôňa je ako očarujúce, sexi a bezprostredné posolstvo, ktoré zasahuje priamo srdce ženy a podmaňuje si ho.Venované rozhodným mužom, ktorí si cenia vyskúšané a účinné metódy ľúbostného dobývania.Dominantná aróma citrusov mu dáva príjemnú sviežosť. Vonné tóny: listy palmy, zelené a citrusové tóny, bergamotka, list bazalky, koriander, šalvia, pižmo, santalové drevo, vetiver, bôb tonka.

FM 138
Chladná vôňa, ktorá rozpaľuje predstavivosť. Toto spojenie energie vulkánu s oceánskou sviežosťou dokonale harmonizuje s charakterom spontánneho muža, obľubujúceho zábavu a živelného ako voda. Vonné tóny: grep, melón, bazalka, levandula, čierna ríbezľa, pačuli, mach, pižmo.

FM 139
Drevitá vôňa triumfu, ktorý Vás vynesie na najvyššie pódium. S ňou vždy budete bezkonkurenčný a neporaziteľný. Sexi, ľahko pikantné zosobnenie chlapčenského kúzla pridáva vitalitu a priebojnosť, nechýba ani elegancia a úroveň. Vonné tóny: grep, šafran, vanilka, santalové drevo, mandarínka, melón, fialka, žltý mak, konvalinka, orchidea, vetiver, pižmo, ambra.

FM 140
Horkastá vôňa paliny a exotických korenín prehabená arómou bylín a ovocia. Hypnotická, fascinujúca, zmyselná. Vytvorená pre mužov s fantáziou a zmyslom pre humor, ktorí majú radi dobrú zábavu až do úplného vyeerpania. Vonné tóny: hruška, brusnica, aníz, frézia, ďatelina, heliotrop, biely céder, pižmo, santalové drevo.

Exkluzívne vône - 530SK (100ml)

FM 151
Prekážky sú na to, aby sa prekonávali. Konvencie – aby sa lámali. A našu drevitú vôňu sme vytvorili preto, aby ste na to vždy pamätali. Vyznačuje sa sviežou, čistou, veľmi osviežujúcou arómou uvoľňujúcou energiu. Mäkká cukríková vôňa s časom doznieva a k hlasu sa dostávajú citrusové tóny. Zloženie kompozície tvoria: limeta, levandula, verbena, rozmarín, ružové drevo, majorán, vetiver, pačuli, santalové drevo, céder, cyprus.

FM 152
Manifestácia extravagancie a elegancie. Vyznačujú sa ňou sebaistí, energickí a kreatívni muži. Veľmi starostlivo zladená i rafinovaná kompozícia, ktorá harmonicky spája ťažšie tóny (korenisté, drevité, ambrové a tóny kože) s ľahšími (bieleho korenia, zázvoru, kosatca, vetiveru a bieleho kadidla) do priebojného celku.

FM 153
Táto rafinovaná drevitá kompozícia vďačí za svoju unikátnu moc hre kontrastov. Zapáči sa spontánnemu a citlivému mužovi, ktorý smelo nasleduje hlas srdca. Plody jalovca a listy vavrínu dodávajú vôni jej sviežosť, balzamové kadidlá ho jemne rozochvievajú a tóny ušľachtilých drevín znásobujú zážitok. Zmyselná vôňa pačuli pridáva celku neopakovateľný charakter. Vonné tóny: vavrínový list, jalovec, texaský céder, čínsky céder, kadidlo.

FM 154
Hymna slobody a nezávislosti komponovaná s myšlienkou na rozhodných a sebaistých mužov. Hlboký, ostrý tón bylín, ktorý sa po istom čase šikovne premieňa na subtílnu a jemnú vôou geránia. Skvele je zladená tak so športovým štýlom, ako aj so vznešenou distingvovanosťou džentlmena. Vonné tóny: korenie, zázvor a plod sudachi, bazalka, listy cédru, šalvia, pačuli, drevo sekvoje, zamat a ambra.

FM 155
Rafinovaná drevitá vôňa pre sebaistých profesionálov, ktorí od života očakávajú len to najlepšie a nikdy sa neobzerajú. Vyžaruje auru luxusu a elegancie, ktoré ľahko vyvolávajú závislosť a ťažko sa od nich odpútava. Vonné tóny: bergamotka, mandarínka, kardamón, muškát, vetiver, kvet pomarančovníka, myrha, pižmo, santalové drevo, vanilka, šafran, pačuli.

FM 156
Potvrdenie elegancie a exkluzívneho spôsobu života. Sexi, tajomná a trošku nebezpečná vôňa. Jej adresátom je moderný muž, bystrý a vzdelaný, ktorý sa v ruchu mesta cíti uvoľnene, a keď skáče bungee – slobodne. Vonné tóny: čierna pačuli, korenie, mango, ebenové pižmo.

FM 157
Vizitka rafinovaného muža, ktorý s ľahkosťou dosahuje úspechy v osobnom a profesionálnom živote. Spojenie prekvapivých, orientálnych akordov a klasických, drevitých aróm spôsobí, že neexistuje spôsob, ako naň zabudnúť a vyslobodiť sa spod jeho hypnotického kúzla. Zanecháva dojem mužnej sily a dominancie, ktorým sa každá žena podá s dôverou a rozkošou. Vonné tóny: limeta, kadidlo a aníz, mlieko z kokosového orecha, čaj a galanga, vetiver, myrha, pačuli.

FM 158
Elegantná, vkusná vôňa, ktorú sa nedá nezapamätať. Vďaka sviežemu tónu exotického ovocia a charakteristickej vône cédru. Táto diskrétna kompozícia plná charakteru bola vytvorená s myšlienkou na zrelého muža, ktorý sa vyznačuje sebaistotou, inteligenciou a vysokou osobnou kultúrou. Vonné tóny: mandarínka, ružové korenie a grep, olejček zo stoniek a listov horkého pomarančovníka, listy cédra, listy geránia a hviezda anízu, cédrové drevo, pačuli, vetiver, heliotrop a pižmo.

FM 159
Vzrušujúca drevitá vôňa pre energického dobyvateľa a lovca dobrodružstiev, ktorá spôsobí, že sa budete cítiť ako neohrozený moreplavec plávajúci na stretnutie so svojimi šťastnými ostrovmi. Táto kompozícia presvedčí muža s povahou pragmatického romantika. Vonné tóny: citrusy, čaj, ruža, papradie, vetiver, ružové drevo, styrax a bôb tonka.

FM 160
Spájate v sebe vrodenú pohodu, nezávislosť a vášeň objaviteľa? Je načase, aby ste objavili našu udivujúcu kompozíciu drevitých aróm s prímesou citrusov, bergamotky a čiernej ríbezle. Nájdete v nej sviežosť, energiu a kľúč do sveta slobody, ktorý čaká práve na vás. Vonné tóny: listy paradajky, čierna ríbezľa, citrusy, vodné kvety, bergamotka, ruže, čierne korenie, santalové drevo, pačuli.

FM 166
Originálna, silná a neobyčajne mužská aróma určená pre mužov, ktorých nemôže zaskočiť žiadna situácia. Vonné tóny: cédrové a santalové drevo, korenie, šafrán, ambra, pižmo, tolutanský balzam. Skupina: chyprovo-drevitá
FM 167
Výrazná a zmyselná vôňa vytvorená s myšlienkou na súčasného sebaistého muža. Vonné tóny: imbir, biele korenie, olibaum, iris a vetiver. Skupina: chyprovo-drevitá
TOPlist
Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok