Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Dámske klasické vône - 410SK (30ml)
FM 01
Závan čerstvého vzduchu morského brehu. Svieže kvetinové arómy vás naplnia optimizmom a energiou, vďaka ktorej pocítite, že môžete prenášať hory. Vonné tóny: citrusové drevo, dula, čierna ríbezľa, ananás, lotosový kvet, vodná ľalia, ruža, jazmín, kosatec, vetiver, santalové drevo, broskyňa a moruša.

FM 02
Zmyselná, elegantná a intenzívna vôňa pre ženy obdarené diamantovým leskom, ktorým sa nedá odolať. Vonné tóny : hruška, agrešt, čierna ríbezľa, akacja, tonka, kadidlo, vanilka, jazmín, magnólia. Skupina: orientálno-drevitá
 
FM 04
Vôňa optimistická a radostná ako pohľad na kvitnúcu lesnú poľanu pri východe slnka. Táto kvetinová kompozícia teší zmysly čistou, osviežujúcou arómou, ktorá skvelé ladí najmä s jarným a letným obdobím. Vonné tóny: bergamotka, čierna ríbezľa, uhorka, taliansky citrón, frézia, magnólia, jazmín, ruža, kvet pomarančovníka, pivónia, ambra, nektarinka, vanilka pižmo, santalové drevo.

FM 05
Táto chypré, fascinujúca i zmyselná vôňa vďačí za svoju farbu živičnému tónu santalového dreva a okúzľujúcej sladkosti vanilky. Vzdialené arómy kvetov ďalekého Orientu spôsobia, že muži vo vás zahliadnu tajomstvo, ktoré zatúžia odhaliť.

FM 06
Nasýtená vôňa, ktorá osviežuje ako dúšok ľadového čaju počas horúceho popoludnia. Očarujúco zladené tóny osviežujúceho koktailu vytvoreného zo známych kvetín, citrusov a dubového machu s prímesou pižma Vám zabezpečia dlhotrvajúcu sviežosť a dokonalý pocit.

FM 07
Tak voňala Afrodita, keď vychádzala z morskej peny! Závan čerstvého vánku a tropické kvetinové tóny - hrachor, frézia, hyacint, jazmín a exotické dreviny – spôsobia, že sa aj vy sa budete cítiť ako grécka bohyňa lásky.

FM 08
Ideálny návrh pre zasnívanú optimistku. Kompozícia osviežujúca ako letný dážď, po ktorom vás opletie voňavá dúha s farbami čerstvých kvetov s prímesou citrusov, vanilky, mäty a pižma.

FM 09
Dokonalá orientálna vôňa na zmyselné stretnutie pri svite mesiaca. Vďaka tejto hypnotickej zmesi výťažku z drevín, zeleného ovocia, vanilky a pižma umocníte náladu neskutočna, elegancie a mágie a ľahká, púdrová aróma zvýrazní váš šarm.

FM 10
Snívate o tom, aby ste boli objektom túžby? Chcete vo Vás vyslobodiť neskrotnú vášeň? Táto kvetinová vôňa vyjadruje ženu odhodlanú na všetko, ktorej sa nedá povedať nie. Kompozíciu tvoria harmonické tóny mandarínky a brečtanu, ktorými opletiete a zmocníte sa zmyslov milovaného muža, zvodnej orchidey africkej a taktiež ruže, fialky a extraktu z amarantového dreva.

FM 11
Kvetinová, veľmi jemná a čistá aróma podčiarkujúca ženskosť. Unikátne spojenie vône čerstvej trávy, koriandru, bieleho pižma a kávových zŕn spôsobuje, že sa do nej môže zahaliť Dáma v akomkoľvek veku.

FM 12 
Orientálna vôňa plná energie a ženského šarmu, ktorá pôsobí ako magický elixír lásky. Zvádza, fascinuje, pokúša. Vonné tóny: mučenka, vanilka, vetiver, javorové drevo, jazmín.

FM 16
Orientálna aróma, ktorá je ako jazzová improvizácia: nepredvídateĺná a voľná. Presvedčte sa, ako spolu znejú tóny sviežej mandarínky a kvitnúceho pomarančovníka spolu s tónmi tuberózy, jazmínu i konvalinky.

FM 17
Kvetinová, vyzývavá a priliehavá vôňa, zakrývajúca len toľko, koľko treba. Esencia ženskej zmyselnosti a odvahy získaná vďaka nápaditému spojeniu jablka, broskyne, frézie, tuberózy, frézie, jazmínu, pižma, santalového dreva, ylangylangu i machu.

FM 18
Chypré, ľahká, uvoľňujúca a veľmi elegantná zmes, určená zmyselnej žene, ktorá sníva o jedinej a romantickej láske. Vonné tóny pomaranča, grepu, bergamotu, jazmínu, ruže, pačuli, vetiveru, pižma a vanilky tvoria tkaninu vôní subtílnu ako najjemnejší závoj.

FM 21
Bohatá kvetinová kompozícia, ktorej zloženie tvoria medzi inými ruža, jazmín, ylang-ylang. Synonymum štýlu, krásy a elegancie určené pre rafinované ženy so silným a dominantným charakterom, ceniace si krásu klasiky.

FM 23
Pozor! Stop. Nebezpečenstvo! Stop. Citrusová vôňa lásky, ktorá spôsobuje závislosť, elektrizuje, ovláda! Stop. Zmes mandarínky, jazmínu a vanilky. Stop. Používať výlučne na vlastnú zodpovednosť! Stop. Najlepšie večer!

FM 24
Osobitý orientálny buket zložený na základe dominujúcu vôňu manga a mandarínky. Dodatok korenistého klinčeka, rasce, sladkého drievka, pižma a vanilky mu dáva originálny a novodobý charakter. Táto vôňa tropickej džungle podčiarkne horúčavu a vášeň nezávislej a odvážnej ženy.

FM 25
Nesmelé a pokojné je more na svitaní, ale hlboko pod vlnami, tesne pri dne, vrie tajomný oheň.. Táto kvetinová vôňa Vám dovolí zvýrazniť skryté čaro, zmyselnosť a silu. Harmonická, ale rozhodná zmes frézie, kosatca, mučenky a exotického ovocia bieleho cédra a santalového dreva.

FM 26
Orientálna zmes, ktorá zosobňuje šarm súčasnej ženy – vampa: mágiu, tajomno, túžbu, divokosť a výnimočný sexappeal. Nesie so sebou sľub nezabudnuteľných dojmov a vzrušujúcich zážitkov, voňajúcich orchideou, magnóliou a paprikou.

FM 27
Pochybujete o moci bielej mágie a sile zaklínadiel? Márne hľadáte štvorlístky alebo kvet papradia? Nemusíte sa dlhšie trápiť. Poznáme spôsob, ako Vám zaistiť šťastie a úspech. Vezmite štipku vanilky, niekoľko lupienkov jazmínu druhu Sambac a heliotropu, pridajte diel kašmeránu, pačuli a ylang-ylang, a následne hrsť mandlí. Jednoduché? Dovoľte teda, aby sme Vám tajne predstavili už hotovú, orientálnu a veľmi modernú vôňu.

FM 29
Vôňa moderných a dynamických žien, ktoré vždy dostanú to, čo chcú. Tento skvelý kvetinový návrh na letné dni Vám pomôže zachovať si sviežosť a duševnú pohodu. Svoj štýl vďačí profesionálne zladeným tónom lupienkov frézie, ľahkej vône magnólie a korenistým akcentom. Zmes dopĺňa pižmo, ambra, jazmín i vanilka, ktoré ženu napĺňajú optimizmom.

FM 32
Ste žena činu, ktorá rada sníva? Nepokojný duch hľadajúci trvalý cit a stabilizáciu? Skrývate v sebe nebeskú sladkosť a prekvapivý oheň zmyselnosti? Tieto kontrasty je možné spojiť tak, ako sme my spojili bergamotku, mandarínku, med, broskyňu, černicu, mango, čokoládu a ambru. Takýmto spôsobom sa zrodila veľmi spojitá, fascinujúca orientálna vôňa, venovaná žene, ktorá je z polovice anjel a z polovice diabol.

FM 33
Citrusové osvieženie, vďaka ktorému sa stanete tropickou oázou uprostred pieskov púšte. Vône citróna a čerstvého jablka majú energetizujúce vlastnosti. Prídavok bambusu, jazmínu a bielej ruže má upokojujúce účinky a zvýrazňuje podstatu ženského čara a krásy.

FM 34
Táto zvodná chypré vôňa spôsobí, že fascinácia sa premení na túžbu a túžba – na divokú vášeo. Svieža vlna citrusov, hyacintu, zmyselného jazmínu ako aj kosatca so štipkou pačuli dodáva energiu a vitalitu. Štipka ružového korenia vám dovolí pocítiť sa odvážne a emancipované.

FM 35
Vôňa jasná a prenikavá ako lúč slnka rozjasňujúci vrchol hory. Zosobnenie Bezprostrednosti a klasickej elegancie. Za svoje magnetizujúce vlastnosti vďačí kvetinovému tónu, ktorý tvoria akácia, exotický palisander, sirup zo zŕn ovsa a mandlí, jazmín a kvapky citrónu.

FM 36
Ďaleký východ - tak odľahlý, a predsa tak blízky. Ako je to možné? Odpoveď nájdete v prekvapivom spojení sviežich, pikantných tónov chilli a nového korenia s kyselkavými tónmi japonských kvetov osmanthusa a kinomokusey. Táto kvetinová kompozícia v žene vyslobodí spontánnu a neskrotnú vášeň.

FM 38
Táto kvetinová vôňa v sebe spája originálnu eleganciu a nevyčerpateľnú energiu. Buket zložený z niekoľkých druhov ruží robí jeho tvár ľahkou a subtílnou, zatiaľ čo anízové tóny s prímesou bylín majú moc, ktorá ovládne každého muža.

FM 39
Vysnívaný kvetinový návrh pre ženy, ktoré si cenia súkromie a ticho. Tóny čerstvého citróna a čiernej ríbezle Vás ochránia pred veľkomestským ruchom a uponáhľanosťou a tiež zaistia komfortný, svieži pocit po celý deo. Srdce tejto kompozície tvoria kvety gardénie a žltej ruže, ako aj plody bielej broskyne a pomaranča – ich dlhotrvajúca aróma vám zachová vernosť aj počas romantického večera vo dvojici.

FM 40
Žite v harmónii a zhode s vlastným presvedčením. Táto zmyselná, sladká ale aj nezvyčajne pokojná vôňa bola vytvorená s myšlienkou práve na Vás - jemnú a zároveň výraznú ženu Vonné tóny: bôb tonky, jazmín, fialka, frézia, višňa, bergamotka, ružové korenie. Skupina: orientálno-kvetová

FM 41
Chypré esencia osvieženia. Veľmi trvalé a fascinujúce spojenie vzájomne sa doplňajúcich aróm Vám navodí radostná a optimistickú náladu. Vonné tóny: koriander, čierna ríbezľa, mirabelka, ruža, mach, pačuli, pižmo.

FM 44 Sladká červená ríbezľa, delikátna bergamotka, ružový grapefruit, orchidea a biely kaktus. Tieto zložky nám poslúžili na vytvorenie originálnej kompozície určenej pre silnú a zmyselnú ženu, ktorá vie, čo očakáva od života. To je vôňa špeciálne pre Vás! Vonné tóny: červená ríbezľa, bergamotka, ružový grapefruit , orchidea, biely kaktus, céder, ambra, vanilka. Skupina: citrusovo-bergamotková

FM 46
Svieža, radostná a elegantná vôňa pripravená s myšlienkou na ženu s kladným pohľadom na svet. Vonné tóny: jablko, granátové jablko, ovocie vášne, pižmo. Skupina: kvetovo-ovocná

FM 47
Táto kvetinová, klasická a veľmi elitná vôňa, výborne podčiarkne krásu, eleganciu a štýl každej ženy. Spojenie vôní tuberózy a ylang-ylang so sladkými arómami ruže, fialky a jazmínu bolo prelomené silnými akcentmi ambry, pižma a vanilky.

FM 48
Zloženie určené pre milovníčky klasiky. Ľahká, zvodná a zároveň vďačná vôňa, zachovávajúca typické ovocno-kvetové tóny. V zložení parfumu sa nachádzajú : magnólia, pivoňa, ruža, broskyňa a bergamotka, doplnené vôňou pižma a pačuli. Skupina: kvetovo-citrusová

FM 53
Zmyselné a čulé spojenie plné tepla, ktoré Vás objíme svojou delikátnou vôňou. Vonne tóny: cédrové drevo, kvet hodvábneho dreva, jazmín, kvet višne, pižmo. Skupina: drevito-kvetová

FM 58
Presvedčte sa o sile vône, ktorá mimo svojej „subtílnosti“ ovládne pocity každého muža. Vonné tóny: citrónové lístky, zelená baza, céder, pižmo, zelený čaj, kvet broskyne, pivoňa, vistéria, osmantus. Skupina: kvetovo-zelená

FM 59
Spoznajte sa s vôňou určenou pre skutočnú romantičku. Sladká mandarínka, delikátna ľalia, nezvyčajne originálny tón jazmínu a konvalinky tvoria zloženie, ktoré je vhodné na každý večer plný vzrušenia. Vonné tóny: čierna ríbezľa, mandarínka, ľalia, ružová konvalinka, jazmín, vanilka. Skupina: kvetovo-ovocná

FM 71
Ideálna kvetinová vôňa pre ženy, ktoré zbožňujú riskovať a vyhrávať. Zvodné spojenie pivónie a ružového korenia so zmyselnou vôňou čínskej slivky, granátového jablka a ananásu spôsobí, že šťastie bude vždy na vašej strane, a vďaka primiešaniu santalového dreva a jazmínu vám nik neodolá. Ibaže by ste to vy sama chceli inak…

FM 72
Ak sa nemôžete rozhodnúť: Afrika alebo Ázia, a možno Austrália? – vyberte si všetko naraz! A bezodkladne vyrazte na fascinujúcu cestu trasou optimizmu, vitality a radosti zo života. Batožinu nepotrebujete ani lístok.. Úspešne ho nahradí naša kvetinová zmes. Jej zloženie tvoria akcenty pomaranča, jazmínu a fialky, spojené s tónmi santalového dreva, vanilky i divokého pižma.

FM 74
Čaro antickéhoj kúpeľa pri svetle sviec. Túto tajomnú, kvetinovú vôňu tvoria šafran, pižmo, kadidlo, kosatec a vanilka. Prenesie Vás do čias egyptskej kráľovnej Kleopatry a spôsobí, že v sebe budete cítiť moc nepominuteľnej krásy, ktorá očarila najväčších vládcov tohto sveta.

FM 75
Orientálna vôňa, perfektne ovládajúca jazyky zrelosti, elegancie a zmyselnosti. Presvedčivo sa prihovára rovnako srdcu ako aj intelektu. Túto zmes silných vôní ruže, korenia, klinčeka, santalovca, ľalie i vetiveru venujeme ženám citlivým a inteligentným.

FM 77
Súčasná žena – aká vlastne je? Je možné, aby bola súčasne emancipovaná a fascinujúca? Sexi a jemná zároveň? Jestvuje vôbec taká žena? To nevieme. Určite však jestvuje taká vôňa. Áno, vytvorili sme ju my. Dokázali sme to spojením odvážneho tónu jazmínu s ľahkou arómou citrusov a vďaka gardénii, kvetom pomarančovníka a jantáru sme jej poskytli zaujímavé a zvodné pozadie.

FM 80
Chypré vôňa, spájajúca čaro dievčenskej nevinnosti a otvorenosti so ženským temperamentom. Zmes aróm zelenej mandarínky, listov jahôd, fialky a jazmínu, a tiež pačuli a tónu jahodového sorbetu. Karamelizovaný popcorn a pižmo spôsobujú, že vôňa je nezvyčajne svieža a súčasne zmyselná a hlboká.

FM 81
Z listu van Gogha bratovi: „... a zamiloval som sa. A jej vôňa! – neopísateľná. Ako by som ju namaľoval. Farebná kvetinová paleta tvorí obraz, v ktorého strede dominuje subtílna kytica magnólií, konvaliniek, ruže a fialky. Lákavá červeň jablka a zelená uhorka dávajú tejto kompozícii
dynamický kontrast. Biela ambra spolu s exotickými drevinami uzatvárajú celok v zmyselnom ráme. Oslňujúca!”.

FM 84
Celé veky človek sníval o tom, aby sa vyrovnal vtákom a mohol slobodne poletovať v priestore. Jedni konštruovali krídla, iní stavali stroje. Ale najúčinnejší spôsob ako zažiť vzdušné rozkoše, je ten, ktorý berie do úvahy kardamón, čerstvý ananás, papáju, jazmín, fialku, ružu, pižmo a zelený čaj. Práve z týchto zložiek sme pre vás vytvorili ľahkú a eistú citrusovú vôou, vďaka ktorej voľne poletíte do krajiny fantázie a predstavivosti.

FM 96
Zaujímavá kvetinová vôňa pre spontánne a sebavedomé ženy. Tajomstvo jej sily tkvie v precíznom zladení vonných tónov, ktoré realizujú prepracovaný plán zvodkyne. Najprv zaujmú muža šťavnatou kyticou mandarínky, fialky a ružového dreva. Následne subtílny tieň gardénie a sviežej mimózy bleskovo prebudia jeho vášeň. Úspech korunujú nižšie, zmyselné tóny šedej ambry, pižma a vanilky.

FM 97
Šialená a extravagantná vôňa. Povzbudzuje k činom a dodáva pozitívnu energiu počas dňa, zatiaľ čo večer premieňa Popolušku na okúzľujúcu princeznú. Vaše kúzlo nezmizne, ani keď odbije polnoc… Tvoria ho vonné tóny narcisu, konvalinky, frézie, ruže, gardénie, čiernej ríbezle, pižma a dubového machu.

FM 98
Osviežujúca a tonizujúca moc citrusov bola prehĺbená sladkými kvetinami, a následne zahalená priateľskými drevitými tónmi plnými tepla. Ideálny návrh na jar a leto. Jej základ tvoria santalové a cédrové drevo a ambra. Túto orientálnu vôňu sme vytvorili špeciálne pre ženy, ktoré rady prekvapujú.

FM 101
Rafinovaná vôňa, plná erotiky a tajomna, ktorej orientálne akcenty privádzajú na myseľ nezvyčajnú atmosféru „Rozprávky tisíc a jednej noci”. Vonné tóny: biele pižmo, vanilka, kadidlo, kvet pomarančovníka, konvalinka, ľalia, hruška a bergamotka.

FM 102
Orientálna, šialene spontánna vôňa, kypiaca nadšením a sviežosťou. S obrovským úsilím sa nám podarilo zmestiť Jeho Radostnú Výsosť v tom neveľkom flakóne. Uvoľnite ho a ako poďakovanie Vám vyčaruje kvitnúcu lúku, bezstarostný piknik nad riekou v spoločnosti najlepších priateľov, alebo – keďže taká je povaha Jeho Radostnosti – čokoľvek, čo si budete priať. Vonné tóny: exkluzívne druhy pižma, santalové drevo, ruža z Damašku, konvalinka, cyklámen, jemná aróma broskyne a melóna ako aj citrusové akordy limety a pomaranča.

FM 103
Vôňa tak lákavo zmyselná a zvodná, že by sa mala predávať výlučne pod špeciálnym dozorom. Určená pre neposlušné dievčatá, ktoré sa stravujú najmä zakázaným ovocím. Vonné tóny: ambra, vanilka, divoké pižmo, kadidlo, santalové drevo, pačuli, pivónia, kosatec, divoký jazmín, jahoda, čierna ríbezľa, melón, morské riasy, citrusy.

FM 104
Adresát: ŽPVSaN (Žena Preplnená Vášňou Slobody a Nezávislosti). Obsah: kvetovo-citrusová kompozícia, spontánna ako tanec v daždi a šialená ako akrobatické kúsky povrazolezca. Vonné tóny: balzamové drevo, vanilka, bôb tonka, pižmo, santalové drevo, kadidlo, jazmín, konvalinka, ruža, heliotrop, nektárinka, bergamotka. Odosielateľ: FM.

FM 105
Snívate o tom, aby ste sa vždy cítili mlado a atraktívne? Aby ste vzbudzovali túžbu všade tam, kde sa objavíte? Už nemusíte upisovať dušu diablovi. Siahnite po našej rafinovanej kvetinovo-citrusovej vôni, v ktorej sa harmonicky spájajú tóny ambry, vanilky a pižma, ruže, jazmínu, konvalinky ako aj zelených a vodných akordov.

FM 108
Táto zmes zmyselnosti a neskrotnej spontánnosti stanoví potvrdenie rozmarnej ženy, ktorá rada provokuje a zaujíma. Vďaka spojeniu smelosti a odvahy so sľubom jemného flirtu hovorí zmätenému mužovi áno aj nie. Vonné tóny: vanilka, ušľachtilé druhy drevín, akcenty pižma, pačuli, ruža, jazmín, kvet pomarančovníka, tuberóza, bergamotka.

FM 109
Návrh pre ženu, ktorá chce vyjadriť vnútornú krásu a vášeň skrývanú pred svetom. Orientálna, subtílna i harmonická vôňa. Vďaka unikátnemu spojeniu vanilky, pižma, drevitých akcentov, ruže, jazmínu a konvalinky ako aj zelených i citrusových akordov ľahko dobijete srdce Vášho princa na bielom koni. Samozrejme, že budete žiť dlho a šťastne!

FM 121
Máte 1000 nápadov na minútu? Ste plná energie a zaujímate sa o všetko, eo sa deje dookola? Túžite stále tancovať, spievať, spoznávať nových ľudí? Túto modernú, zvodnú kvetinovú vôňu odporúeame smelým a emancipovaným ženám, ktoré každú chvíľu berú ako prísľub fantastického dobrodružstva. Vonné tóny: magnólia, hruška, lotosový kvet, tuberóza, jazmín, ružový cyklámen, vanilka, santalové drevo.

FM 122
Kvetinová vôňa dokonalá v každej dobe, nesúca nadšenie ženám zamilovaným do života. Esencia nezávislosti, v ktorej sa moc kvetov fascinujúco spája s teplým drevom a prítulnou arómou pižma. Jeho zaujímavá a originálna vôňa očarí ženy v každom veku. Vonné tóny: granátové jablko, slivka, mandarínka, ružové korenie, pivónia, jazmín, tuberóza, konvalinka, santalové drevo, vanilka, kosatec, pižmo.

FM 123
Vôňa venovaná romantičke s dušou umelkyne. Vďaka nej ľahšie vyjadríte svoju vnútornú krásu, jemnosť a citlivosť. Túto radostnú, pokojnú zmyselnosť vyžarujúcu kvetinovú vôňu tvoria vonné tóny mandarínky, čiernej ríbezle, frézie, jazmínu, ľalie, ruže, citrusového dreva, pižma, ambry i marhule.

FM 124
Vôňa elegantná, hlboká a intenzívna, vytvorená pre odvážne a nezávislé ženy. Tri vonné akordy predstavujú ženu v troch podobách. Tón fialky vyjadruje smelosť a sebaistotu, aróma maliny podčiarkuje bystrosť a inteligenciu, zatiaľ čo vôňa kosatca symbolizuje pokojnú zmyselnosť. Ostatné vonné tóny: ríbezľa, ruža, kvet pomarančovníka, fazuľa tonka, hrozienka.

FM 125 
Vírivý dych lásky, ktorý vás zavedie do farebného sveta snov. Jemná, subtílna vôňa, romantická a súčasne veľmi zvodná. Túžba sa v nej prepletá s nevinnosťou a sexappeal s dievčenským čarom. Vonné tóny: mandarínka, gardénia, zelený hrášok, vanilková orchidea, mandľa, muškát, santalové drevo, pižmo. Túto kvetinovú vôňu sme vytvorili špeciálne pre nenapraviteľné romantičky.

FM 126
Návrh pre milovníčky klubového života. Vyleštený parket, horúce rytmy hudby a rýchly tlkot srdca. Stovky pohľadov, desiatky vôní a uprostred nich jedna kráľovná – Vy. Táto koketná zmes kvetinových vôní Vám zaručí silu nezabudnuteľných zážitkov a skvelú zábavu až do rána. Vonné tóny: hruška, brusnica, aníz, frézia, magnólia, santalové a cédrové drevo, pižmo.

FM 127
Čistá a výsostne ženská vôňa, určená ženám odvážnym, túžiacim zvýrazniť svoju nezávislosť. Vôňa rozpaľuje mužov k najväčšej túžbe. Noty vôní: mandarínka, melón, biela višňa, marakuja, passiflóra, jazmín, pivoňka, frézia, ruža, kvet pomarančovníka, ružové pižmo, mach, svetlé drevo, pačuli.Dodanie do 48 hodín

FM 128
Nezvyčajne aromatická kvetinová vôňa metamorfózy, vďaka ktorej budete ako drahocenná perla obdarená nezvyčajným leskom. Vizitka modernej ženy, sebaistej a sexy. Ideálna na deň aj večer. Vonné tóny: biela pivónia, ruža, frézia, ružové korenie, pomaranč, lieskový oriešok, kumkvát.

FM 129
Žiarivá kvetinová vôňa, ktorá pripomína horúce rytmy oceánu. Kompozícia určená pre gurmánkov radosti. Optimistický a entuziastický charakter je vyjadrený čistým akordom vodnej ľalie – jej sladká, vodná vôňa sviežuje a tiež vyvoláva pocit šťastia a spokojnosti. Cíťte sa voľne, ovládnite živel! Vonné tóny: zelené listy, čaj, aksamitník, karambola, pivónia, vodná ľalia, melón, cédrové drevo, pižmo a ambra.

FM 130
Kvetinová vôňa, výborná na vyjadrenie citov, ktorá praje milostným schôdzkam počas teplej mesačnej noci. V tejto jemnej kompozícii bol obsiahnutý sľub romantickej a plamennej lásky. Vonné tóny: mandarínka, magnólia, kvet hibiskusa, dotyk mlieka, exotické dreviny.

FM 131
Jemný, prepracovaný venček meniaci sa arómami leta. Upletený, aby okúzľoval a osviežoval. Podčiarkne Vašu prirodzenú krásu a spôsobí, že sa budete cítiť ako bohyňa kvitnúcich lúk, ktorej príroda ako hold darovala najkrajšiu zo svojich vôní. Vonné tóny: červený grep, bergamotka, čínska zlatá magnólia, biele ľalie, mimóza.

FM 132
Toto je vôňa súčasne nebezpečná aj exkluzívna, ako čierny panter na zlatej reťazi. Venovaný zmyselnej, elegantnej a luxusnej žene, ktorej pohľad, čistý ako kryštál, rozpaľuje túžby a preniká až do najhlbších zákutí duše. Vonné tóny: gardénia, pivónia, pomaranč, pižmo, ambra, santalové drevo, tuberóza.

Dámske exkluzívne vône - 530SK (50ml)
 
FM 151
Prekážky sú na to, aby sa prekonávali. Konvencie – aby sa lámali. A našu drevitú vôňu sme vytvorili preto, aby ste na to vždy pamätali. Vyznačuje sa sviežou, čistou, veľmi osviežujúcou arómou uvoľňujúcou energiu. Mäkká cukríková vôňa s časom doznieva a k hlasu sa dostávajú citrusové tóny. Zloženie kompozície tvoria: limeta, levandula, verbena, rozmarín, ružové drevo, majorán, vetiver, pačuli, santalové drevo, céder, cyprus.

FM 152
Manifestácia extravagancie a elegancie. Vyznačujú sa ňou sebaistí, energickí a kreatívni muži. Veľmi starostlivo zladená i rafinovaná kompozícia, ktorá harmonicky spája ťažšie tóny (korenisté, drevité, ambrové a tóny kože) s ľahšími (bieleho korenia, zázvoru, kosatca, vetiveru a bieleho kadidla) do priebojného celku FM 153 Táto rafinovaná drevitá kompozícia vďačí za svoju unikátnu moc hre kontrastov. Zapáči sa spontánnemu a citlivému mužovi, ktorý smelo nasleduje hlas srdca. Plody jalovca a listy vavrínu dodávajú vôni jej sviežosť, balzamové kadidlá ho jemne rozochvievajú a tóny ušľachtilých drevín znásobujú zážitok. Zmyselná vôňa pačuli pridáva celku neopakovateľný charakter. Vonné tóny: vavrínový list, jalovec, texaský céder, čínsky céder, kadidlo.

FM 154
Hymna slobody a nezávislosti komponovaná s myšlienkou na rozhodných a sebaistých mužov. Hlboký, ostrý tón bylín, ktorý sa po istom čase šikovne premieňa na subtílnu a jemnú vôou geránia. Skvele je zladená tak so športovým štýlom, ako aj so vznešenou distingvovanosťou džentlmena. Vonné tóny: korenie, zázvor a plod sudachi, bazalka, listy cédru, šalvia, pačuli, drevo sekvoje, zamat a ambra.

FM 155
Rafinovaná drevitá vôňa pre sebaistých profesionálov, ktorí od života očakávajú len to najlepšie a nikdy sa neobzerajú. Vyžaruje auru luxusu a elegancie, ktoré ľahko vyvolávajú závislosť a ťažko sa od nich odpútava. Vonné tóny: bergamotka, mandarínka, kardamón, muškát, vetiver, kvet pomarančovníka, myrha, pižmo, santalové drevo, vanilka, šafran, pačuli.

FM 156
Potvrdenie elegancie a exkluzívneho spôsobu života. Sexi, tajomná a trošku nebezpečná vôňa. Jej adresátom je moderný muž, bystrý a vzdelaný, ktorý sa v ruchu mesta cíti uvoľnene, a keď skáče bungee – slobodne. Vonné tóny: čierna pačuli, korenie, mango, ebenové pižmo.

FM 157
Vizitka rafinovaného muža, ktorý s ľahkosťou dosahuje úspechy v osobnom a profesionálnom živote. Spojenie prekvapivých, orientálnych akordov a klasických, drevitých aróm spôsobí, že neexistuje spôsob, ako naň zabudnúť a vyslobodiť sa spod jeho hypnotického kúzla. Zanecháva dojem mužnej sily a dominancie, ktorým sa každá žena podá s dôverou a rozkošou. Vonné tóny: limeta, kadidlo a aníz, mlieko z kokosového orecha, čaj a galanga, vetiver, myrha, pačuli.

FM 158
Elegantná, vkusná vôňa, ktorú sa nedá nezapamätať. Vďaka sviežemu tónu exotického ovocia a charakteristickej vône cédru. Táto diskrétna kompozícia plná charakteru bola vytvorená s myšlienkou na zrelého muža, ktorý sa vyznačuje sebaistotou, inteligenciou a vysokou osobnou kultúrou. Vonné tóny: mandarínka, ružové korenie a grep, olejček zo stoniek a listov horkého pomarančovníka, listy cédra, listy geránia a hviezda anízu, cédrové drevo, pačuli, vetiver, heliotrop a pižmo.

FM 159
Vzrušujúca drevitá vôňa pre energického dobyvateľa a lovca dobrodružstiev, ktorá spôsobí, že sa budete cítiť ako neohrozený moreplavec plávajúci na stretnutie so svojimi šťastnými ostrovmi. Táto kompozícia presvedčí muža s povahou pragmatického romantika. Vonné tóny: citrusy, čaj, ruža, papradie, vetiver, ružové drevo, styrax a bôb tonka.

FM 160
Spájate v sebe vrodenú pohodu, nezávislosť a vášeň objaviteľa? Je načase, aby ste objavili našu udivujúcu kompozíciu drevitých aróm s prímesou citrusov, bergamotky a čiernej ríbezle. Nájdete v nej sviežosť, energiu a kľúč do sveta slobody, ktorý čaká práve na vás. Vonné tóny: listy paradajky, čierna ríbezľa, citrusy, vodné kvety, bergamotka, ruže, čierne korenie, santalové drevo, pačuli.

FM 166
Originálna, silná a neobyčajne mužská aróma určená pre mužov, ktorých nemôže zaskočiť žiadna situácia. Vonné tóny: cédrové a santalové drevo, korenie, šafrán, ambra, pižmo, tolutanský balzam. Skupina: chyprovo-drevitá
FM 167 Výrazná a zmyselná vôňa vytvorená s myšlienkou na súčasného sebaistého muža. Vonné tóny: imbir, biele korenie, olibaum, iris a vetiver. Skupina: chyprovo-drevitá
TOPlist
Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok